50 lat IVSA w Polsce

piątek 17.01.2020

W dniu 11 stycznia br odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia istnienia IVSA w Polsce. W uroczystości, która odbyła się w Auli Kryształowej SGGW uczestniczyli zarówno obecni, jaki i byli członkowie organizacji, w tym jej założyciele IVSA Warszawa. W oficjalnej części uroczystości przemówienia wygłosili m. in. Ex Prezydentka IVSA Maya Cygańska, opiekunka IVSA Warszawa –  prof. dr hab. Iwona Markowska-Daniel, przedstawiciele władz Instytutu i Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW, założyciel IVSA Warszawa – prof. dr hab. Pawła Sysy oraz kolejni prezydenci Oddziału Warszawskiego IVSA, a także przedstawiciele pozostałych Oddziałów IVSA w Polsce. Część oficjalna zakończona została występem muzycznym, po którym rozpoczęła się nieoficjalna część uroczystości.

Z okazji obchodów 50-lecia IVSA w Polsce życzymy wszystkim członkom organizacji wielu sukcesów, nowych pomysłów, niesłabnącego entuzjazmu i zapału oraz powodzenia na następne (co najmniej) 50 lat!