50 lat IVSA w Polsce

piątek 17.01.2020

W dniu 11 stycznia br odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia istnienia IVSA w Polsce. W uroczystości, która odbyła się w Auli Kryształowej SGGW uczestniczyli zarówno obecni, jaki i byli członkowie organizacji, w tym jej założyciele IVSA Warszawa. W oficjalnej części uroczystości przemówienia wygłosili m. in. Ex Prezydentka IVSA Maya Cygańska, opiekunka IVSA Warszawa –  prof. dr hab. Iwona Markowska-Daniel, przedstawiciele władz Instytutu i Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW, założyciel IVSA Warszawa – prof. dr hab. Pawła Sysy oraz kolejni prezydenci Oddziału Warszawskiego IVSA, a także przedstawiciele pozostałych Oddziałów IVSA w Polsce. Część oficjalna zakończona została występem muzycznym, po którym rozpoczęła się nieoficjalna część uroczystości.

Z okazji obchodów 50-lecia IVSA w Polsce życzymy wszystkim członkom organizacji wielu sukcesów, nowych pomysłów, niesłabnącego entuzjazmu i zapału oraz powodzenia na następne (co najmniej) 50 lat!

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!