Program Wymiany Młodych Rolników Polska Teksas 2020

czwartek 30.01.2020

Głównym organizatorem po stronie amerykańskiej jest Texas A&M – uczelnia z jaką od niedawna mocniej współpracujemy.

Zgłoszenia można przesyłać do 12 lutego br.

Program jest wyjątkową okazją do poznania farm w Tekasie i wszystkiego co z nimi związane, w dwóch ostatnich latach w programie wzięło udział 4 studentów SGGW, jacy z własnej inicjatywy wywalczyli miejsca w grupie. W tym roku jesteśmy oficjalnie zaproszeni do rekrutacji.

Wszystkie szczegóły znajdują się w załącznikach.

Zaproszenie do Programu 2020

zobowiązanie 2020

formularz zgłoszeniowy 2020

formularz zgłoszeniowy rodziny goszczącej 2020

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!