Sprzęt rehabilitacyjny

środa 5.02.2020

Drodzy studenci!
Informujemy, że w przypadku nagłego wypadku lub choroby istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia wózka inwalidzkiego, balkoniku rehabilitacyjnego i kul ortopedycznych.
Sprzęty znajdują się w szatni w budynku 24.
——————————————————————-
Dear Students,
From now on, in case of an accidence or disease you can borrow free of charge a wheelchair, a walker rollator and crutches.
You can find all of the equipment in the cloakroom in the building no 24.

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!