SUKCES z NATURY

piątek 14.02.2020

Biuro Karier SGGW zaprasza studentki i studentów SGGW zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności interpersonalnych do wzięcia udziału w projekcie SUKCES z NATURY.

Udział w projekcie to:

1. bezpłatne indywidualne konsultacje z DORADCĄ ZAWODOWYM (konsultacja CV, listu motywacyjnego, testy predyspozycji i wiele, wiele innych praktycznych porad dotyczących rozmów rekrutacyjnych)
    2. Lepsze POZNANIE SIEBIE, poprzezbadanie on-line TESTem ZINTEGROWANEJ OSOBOWOŚCI
    3. WARSZTATY:
    – z omówienia wyników TEST-u
    – dotyczące kształtowania umiejętności miękkich niezbędnych na rynku pracy
    – dotyczące prowadzenia własnej działalności
    – z EKSPERTAMI z Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Osoby zainteresowane dołączeniem do projektu zapraszamy na stronę http://sukcesznatury.sggw.pl/, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

Partnerem Projektu jest Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego.

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!