Informacje dla studentów w zakresie dydaktyki i funkcjonowania Wydziału podczas kryzysu COVID-19

piątek 13.03.2020

Drodzy Studenci,

W związku z sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2:

1. Proszę na bieżąco śledzić Zarządzenia JM Rektora SGGW i inne informacje pojawiające się na stronach internetowych Uczelni i Wydziału.
  2. Przypominam, że zajęcia w Uczelni zostają odwołane do odwołania. Decyzją JM Rektora SGGW zajęcia zostaną wznowione jak tylko sytuacja epidemiologiczna w kraju ulegnie stabilizacji.
  3. Wkrótce rozpoczniemy prowadzenie zajęć w trybie e-learningowym. Szczegółowe informacje dotyczące dostępu do materiałów dydaktycznych otrzymają Państwo od prowadzących poszczególne przedmioty. Uczestniczenie w zajęciach prowadzonych on-line jest obowiązkowa i traktowane tak samo jak obecność podczas zajęć organizowanych w Uczelni.
  4. W świetle aktualnych (stan na 12 marca br) zarządzeń wewnętrznych SGGW, Dziekanat Wydziału pozostaje czynny – zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego w sprawach pilnych.
  5. Proszę Państwa o nieopuszczanie granic Polski. Proszę mieć na uwadze ewentualne komplikacje podczas powrotu i konieczność poddania się 2-tygodniowej izolacji/kwarantanny przed powrotem na kampus Uczelni.
  6. Proszę powstrzymać się przed odwiedzinami studentów anglojęzycznych, którzy na czas zawieszenia zajęć pozostali w Warszawie i unikać innych dużych zbiorowisk.
  7. W przypadku złego samopoczucia i wystąpienia objawów sugerujących COVID-19 proszę niezwłocznie skontaktować się z NZOZ Limba (22) 59 314 59 lub najbliższą placówką medyczną w miejscu zamieszkania oraz przesłanie informacji o stanie zdrowia do pracowników Dziekanatu Wydziału.

Z poważaniem,

Marta Mendel

Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!