photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Zajęcia zawieszone do 24 maja br.

środa 29.04.2020

Drodzy Studenci,

Dalszy rozwój pandemii COVID-19 powoduje, że uczelnie wyższe, w tym SGGW, muszą reagować odpowiednio do zmieniającej się sytuacji oraz wytycznych MNiSW. W związku z tym wszystkie zajęcia wymagające obecności studentów na uczelni pozostają zawieszone do 24 maja. Nauczanie teoretyczne na odległość jest i będzie kontynuowane do końca semestru. Chciałabym jednak Państwa zapewnić, że Władze Wydziału na bieżąco analizują i opracowują alternatywne scenariusze realizacji zajęć praktycznych, których przeprowadzenie jest koniczne i będzie możliwe dopiero po Państwa powrocie na uczelnię.

Chciałabym Państwa również poinformować, że Jego Magnificencja Rektor SGGW nie wyklucza konieczności organizowania zajęć praktycznych w SGGW w miesiącach wakacyjnych, tj. lipiec-sierpień, jeśli ich realizacja nie będzie możliwa wcześniej.

W przypadku pojawienia się bardziej szczegółowych ustaleń dotyczących organizacji dalszej części semestru poinformuję Państwa o tym niezwłocznie.

Bardzo Państwu dziękuję za dotychczasową współpracę i zrozumienie.

Życzę Wszystkim dużo zdrowia, cierpliwości i wytrzymałości.

Pozdrawiam serdecznie,

Dziekan WMW

dr hab. Marta Mendel

 

Dear Students,

As you know COVID-19 pandemic continues and the University reacts accordingly. Therefore, all in-person classes remain suspended till May, 24th. Distance teaching continues and the Faculty elaborates alternative plans for practical classes which will be held in collage when you are back.

I would also like to inform you that the Rector of SGGW does not exclude the possibility that in-person classes take place in July and August in case it is impossible to schedule them earlier.

If more specific decision are taken I will inform you immediately.

I am very grateful for your collaboration.

I wish you good health, patience and mental strength.

All the best,

Dean of FVM

dr hab. Marta Mendel

 


Brak komentarza

Brak komentarza.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych