Zajęcia zawieszone do 24 maja br.

środa 29.04.2020

Drodzy Studenci,

Dalszy rozwój pandemii COVID-19 powoduje, że uczelnie wyższe, w tym SGGW, muszą reagować odpowiednio do zmieniającej się sytuacji oraz wytycznych MNiSW. W związku z tym wszystkie zajęcia wymagające obecności studentów na uczelni pozostają zawieszone do 24 maja. Nauczanie teoretyczne na odległość jest i będzie kontynuowane do końca semestru. Chciałabym jednak Państwa zapewnić, że Władze Wydziału na bieżąco analizują i opracowują alternatywne scenariusze realizacji zajęć praktycznych, których przeprowadzenie jest koniczne i będzie możliwe dopiero po Państwa powrocie na uczelnię.

Chciałabym Państwa również poinformować, że Jego Magnificencja Rektor SGGW nie wyklucza konieczności organizowania zajęć praktycznych w SGGW w miesiącach wakacyjnych, tj. lipiec-sierpień, jeśli ich realizacja nie będzie możliwa wcześniej.

W przypadku pojawienia się bardziej szczegółowych ustaleń dotyczących organizacji dalszej części semestru poinformuję Państwa o tym niezwłocznie.

Bardzo Państwu dziękuję za dotychczasową współpracę i zrozumienie.

Życzę Wszystkim dużo zdrowia, cierpliwości i wytrzymałości.

Pozdrawiam serdecznie,

Dziekan WMW

dr hab. Marta Mendel

Dear Students,

As you know COVID-19 pandemic continues and the University reacts accordingly. Therefore, all in-person classes remain suspended till May, 24th. Distance teaching continues and the Faculty elaborates alternative plans for practical classes which will be held in collage when you are back.

I would also like to inform you that the Rector of SGGW does not exclude the possibility that in-person classes take place in July and August in case it is impossible to schedule them earlier.

If more specific decision are taken I will inform you immediately.

I am very grateful for your collaboration.

I wish you good health, patience and mental strength.

All the best,

Dean of FVM