Komunikat z dnia 13 maja br. (COVID-19)

środa 13.05.2020

Drodzy Studenci,

Z wydanego przez Rząd w dniu dzisiejszym (13 maja 2020) komunikatu wynika, że częściowe przywrócenia nauczania w uczelniach od 25 maja br nie jest wykluczone.
Jednak szczegółowe regulacje oraz dodatkowe wytyczne dotyczące nowych zasad określi rozporządzenie, które wkrótce zostanie przekazane do konsultacji.
Jak tylko szczegółowe ustalenia dotrą do uczelni zostaną Państwo o nich niezwłocznie poinformowani.

Obecnie proszę o kontynuowanie nauki zdalnej zgodnie z instrukcjami przesyłanymi Państwu przez prowadzących poszczególne zajęcia.

Życzę Państwu spokojnej nauki i zdrowia w najbliższych dniach.

Z poważaniem,
Marta Mendel