Zajęcia STUDIUM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU w SGGW

środa 13.05.2020

W związku z panującą sytuacją i potrzebą wprowadzenia zajęć online, chciałbym poinformować, iż uruchomiliśmy nową zakładkę „Bank ćwiczeń” i „Bank ćwiczeń część 2”.

Wszystko dostępne jest dla studentów na naszej stronie SWFiS i dotyczy materiałów z zajęć dydaktycznych.

Prowadzący utworzyli swoje programy autorskie w/g tematyki zajęć, oparte o różne materiały dydaktyczne, filmiki, odnośniki do różnych publikacji.

W tym tygodniu zastaną utworzone grupy dydaktyczne w aplikacji MS Teams w celu dalszej realizacji zadań.

Studentów prosimy o zapoznanie się z materiałem zawartym w zakładkach.

Zespół SWFiS