Plan zajęć od 1 czerwca do 16 sierpnia 2020 r. – poprawiony (06.06.2020)

sobota 6.06.2020

Plan do pobrania

Drodzy Studenci,

Już niebawem będziemy mogli zaprosić Państwa z powrotem na Uczelnię w celu realizacji zajęć praktycznych, które są niezbędne do zakończenia semestru letniego i tym samym roku akademickiego 2019/2020.

Zajęcia odbędą się w okresie pomiędzy 1 czerwca a 16 sierpnia. Długi okres realizacji zajęć wynika z konieczności unikania nadmiernych zbiorowisk, zwłaszcza w odniesieniu do Domów Studenckich.

Prosimy zapoznać się z załączonym grafikiem zajęć dla poszczególnych semestrów i zaplanować pobyt w Warszawie.

Do zobaczenia!