photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Ankieta – kształcenie zdalne w SGGW

wtorek 9.06.2020

Drodzy Studenci,

bezprecedensowa sytuacja wywołania wybuchem pandemii COVID-19 spowodowała nagłą konieczność wdrożenia alternatywnego nauczania w formie zdalnej.

Nauczyciele poszczególnych przedmiotów i modułów sięgnęli po rozmaite narzędzia i metody nauczania na odległość. Sytuacja była/jest nadzwyczajna i wymagała zastosowania nadzwyczajnych środków.

Minęło kilka tygodni, dostaliśmy do dyspozycji nowe narzędzia (MS Teams) i zaczynamy planowanie semestru zimowego 2020/2021, który być może przynajmniej częściowo odbywać się będzie w formie zdalnej.

Tym razem chcielibyśmy jako Uczelnia przygotować się do tego możliwie najlepiej, troszcząc się o jakość kształcenia i przystępność form nauczania.

Nie uda się to bez Państwa pomocy!

Dlatego w celu poznania opinii studentek i studentów na temat kształcenia zdalnego realizowanego w SGGW w warunkach kryzysowych wynikających z pandemii koronawirusa Rektorska Komisja ds. Jakości Kształcenia przygotowała badanie ankietowe, realizowane w sposób zdalny. Kwestionariusz badania został umieszczony stronie internetowej https://forms.gle/bov37CcqzCdACpQdA 

Gorąco zachęcam Państwa do udziału w ankiecie.

Wasze głosy będą decydowały o kształcie i formie nauczania w najbliższym czasie w SGGW!

Z góry dziękuję za zaangażowanie i Wasze opinie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Mendel


Brak komentarza

Brak komentarza.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych