Plan zajęć – czerwona strefa Covid-19

sobota 17.10.2020

Szanowni Państwo Studenci WMW,

w związku z wejściem Warszawy do strefy czerwonej z dniem 17 października 2020 informuję, że prowadzone na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej zajęcia praktyczne dla roczników II-VI będą się odbywały według obowiązującego planu. Zmianie ulegnie jedynie plan zajęć dla roku I,  w którym przedmioty prowadzone do tej pory w grupach audytoryjnych będą kontynuowane w formie zdalnej. W związku z powyższym proszę studentów roku I o śledzenie informacji na stronie internetowej Wydziału.

Zmieniony plan zajęć dla I roku http://wmw.sggw.pl/category/dla_studentow/zajecia/sylab-plany-zaj-studia-stacjon/

Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

Michał Skibniewski