I ROK – spotkanie – Technologie Informacyjne

poniedziałek 27.09.2021

Szanowni Państwo,

gratuluję dostania się na studia weterynaryjne w Warszawie.
Oficjalne rozpoczęcie roku akademickiego odbędzie się 1 października, a od 4 października będziecie mieli już regularne zajęcia, w tym także wykłady, które będą odbywać się on-line.
Na SGGW do prowadzenia zajęć, wykorzystujemy dwa równoległe systemy:
o System Microsoftu z wykorzystaniem MS Teams (warto pobrać aplikację)
o System Moodle z narzędziem BigBlueButton (BBB) do prowadzenia wykładów
Wszyscy Państwo powinniście dostać już swoje konta w domenie @sggw.edu.pl, numery albumu powinny zostać podane w systemie SOK, jeśli ktoś jeszcze swojego nie zna, musi skontaktować się z Biurem Spraw Studenckich. Numery te będą niezbędne do dalszej pracy i do naszego spotkania w dniu 30 września. Spotkanie to odbędzie się w ramach przedmiotu Technologie informacyjne.

Więcej szczegółów w załączonej instrukcji: pobierz plik