Inauguracja XVI Kongresu Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych – 26 listopada, godz. 9:00 (online)

środa 24.11.2021
Już w najbliższy piątek oraz sobotę odbędzie się XVI Kongres Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych, w tej edycji organizowany przez Instytut Medycyny Weterynaryjnej. Kongres odbędzie się w trybie hybrydowym (uczestnicy on-line) i zgromadzi 500 naukowców, lekarzy weterynarii, studentów, którzy wysłuchają 360 wystąpień – wykładów plenarnych, doniesień ustnych i plakatowych.

Wykład inauguracyjny pt. Jak o nich mówimy? wygłosi prof. dr hab. Jerzy Bralczyk.

Zapraszamy do uczestniczenia w inauguracji i wysłuchania wykładu prof. Bralczyka – https://youtu.be/OJ8DQhMvnm8

fot. Czesław Czapliński