Dni Otwarte SGGW w dniach 21 i 22 stycznia (on-line)

czwartek 20.01.2022

Informator o studiach 2022/2023 – do pobrania

Z uwagi na pogarszającą się sytuację pandemiczną Dni Otwarte SGGW w dniach 21 i 22 stycznia br. przechodzą w tryb wyłącznie online! Do zobaczenia na kanale SGGW SCIENCE na platformie YouTube.

Dni Otwarte to doskonała okazja, aby poznać uczelnię i przekonać się, dlaczego warto studiować w SGGW. Kandydaci będą mogli zapoznać się z ofertą 39 kierunków studiów realizowanych na 14 wydziałach SGGW oraz z propozycją studiów w Szkole Doktorskiej. Na uczestników czeka również szkolenie online „Wszystko o rekrutacji”.

Podczas transmisji odbędą się wykłady, które co roku cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży – “Wybuchowa chemia”, “Wszechobecne fale” oraz “Genetyka w natarciu”. Dla kandydatów przygotowano także stoisko Uniwersytetu Otwartego, organizującego kursy maturalne, a także prezentację Akademickiego Związku Sportowego.

Linki do transmisji live:

Otwarcie Dni Otwartych

“Wszystko o rekrutacji” – wykład

Wirtualny spacer po stoiskach wydziałów

“Wybuchowa chemia dla maturzysty” – wykład

“Genetyka w natarciu…” – wykład

Szkoła Doktorska