photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10

Kontakt

piątek 11.10.2019
dziekanat

Wydział Medycyny Weterynaryjnej

ul. Nowoursynowska 159
02-776 Warszawa
budynek 24
tel: +48 22 5936003, 22 5936004
fax: +48 22 5936015
e-mail: dwmw@sggw.edu.pl

Dziekanat

Godziny przyjęć studentów:

Pn. – Pt.:  10.00 – 13.00

Pracownicy:

mgr Monika Maksymiuk (stypendia) – tel. 22 5936006 i 22 5936003;
e-mail: monika_maksymiuk@sggw.edu.pl

lic. Alina Miroch – tel. 22 5936004;
e-mail: alina_miroch@sggw.edu.pl

Romana Wierzbicka (finanse) – tel. 22 5936005
e-mail: romana_wierzbicka@sggw.edu.pl

dr Natalia Dziekan (plany zajęć, sylabusy i praktyki kliniczne) – tel. 22 5936007
e-mail: natalia_dziekan@sggw.edu.pl

 

PRAKTYKI HODOWLANE PRAKTYKI KLINICZNE STYPENDIA

dr Jerzy Żółkowski
dr Borys Błaszczak
Pn. 9.00 – 11.00, Czw. 11.00 – 13.00

dr Natalia Dziekan
Pn, Śr, Pt 11.00 – 14.00

Mgr Monika Maksymiuk
Pn.-Pt. 10.00 – 12.00  

 

 

 

Dziekanat studiów obcojęzycznych

ul. Nowoursynowska 159c  p. 79

02-776 Warszawa

budynek 22 (Klinika Małych Zwierząt)

e-mail: fvm@sggw.edu.pl

 

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek   09.00 – 12.00, 13.00 – 15.00

 

Pracownicy:

mgr Dorota Pazderska, specjalista adm. + 48 22 5936009,
adres e-mail: dorota_pazderska@sggw.edu.pl

mgr inż. Anna Klatka, specjalista +48 22 5936009, +48 22 5936012, adres e-mail: anna_klatka@sggw.edu.pl

dr Agata Młynarska-Jurczuk, tel. +48 22 5936009, +48 22 5936012,
adres e-mail: agata_mlynarska@sggw.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Nowoursynowska 159c  p. 79

02-776 Warszawa

e-mail: fvm@sggw.pl

 

 

Znajdź pracownika Wydziału/SGGW:

https://www.sggw.pl/image/data/SGGW/pracownicy/Sk%C5%82ad%20Osobowy%202019.pdf


Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych