photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Wizyta przedstawicieli IVSA Warszawa w Brukseli

środa 30.10.2019

w Parlamencie EuropejskimW dniach 23-26.04 sześcioro studentów przebywało w Brukseli reprezentując Uczelnię w Instytucjach Europejskich. W czasie wizyty odbyły się spotkania z europosłami Czesławem Siekierskim, Jarosławem Kalinowskim, Wojciechem Olejniczakiem. Studenci wzięli udział w posiedzeniu Komisji Rolnej Parlamentu Europejskiego, gdzie mieli okazję zobaczyć „od środka” jak kształtują się decyzje, które później wpływają na nasze życie. Ponadto spotkali się z przedstawicielami Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Konsumentów (DG SANCO) dr Magdaleną Zientarą (National Expert D3 DG SANCO), dr Martą Sobieraj (National Expert D2 DG SANCO) oraz Sergio Pavon’em (DG SANCO Unit G.2). Kolejny panel odbył się z dyrektorem Andreasem Lernhart’em z Sekretariatu Generalnego Rady UE.  Ostatni dzień spędzili w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE, gdzie miały miejsce spotkania z  prof. dr hab. Andrzejem Babuchowskim (Radcą Ministrem- koordynatorem Wydziału Rolnego), dr Janem Prandotą (Radcą Ministrem), mgr Krystianem Kęciekiem (I Sekretarzem).

Rozmowy dotyczyły funkcjonowania Instytucji Europejskich, wspólnej polityki rolnej, spraw weterynaryjnych, kwestii ochrony zwierząt, międzynarodowego obrotu produktami pochodzenia zwierzęcego, udziału Polski w funkcjonowaniu instytucji unijnych w dziedzinie weterynarii i ochrony zwierząt, a także możliwości staży dla studentów i pracy dla absolwentów uczelni rolniczych.

Wyjazd organizowany był przez IVSA Warszawa przy  ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Pana dr Jana Prandoty- Radcy Ministra w stałym Przedstawicielstwie RP przy UE.


Brak komentarza

Brak komentarza.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu. 

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!

 

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych