photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Operacja Dzika Afryka 2012

wtorek 29.10.2019

 

Wyprawa już się zaczęła, czekamy na pierwsze doniesienia

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają kręgi szyjne żyrafy albo jaki jest żołądek słonia? Zafascynowane światem dzikich zwierząt postanowiłyśmy zgłębić jego tajemnice – nawet jeśli ciekawość zaprowadzi nas wprost do klatki …lwa.

 

 

 

W lutym przyszłego roku zamieszkamy w Południowej Afryce. Na miesiąc przewrócimy swoje życie do góry nogami, żeby w drużynie najlepszych specjalistów na świecie uczyć się medycyny dzikich zwierząt. Operacje na nosorożcu lub hienie, anestezja lwa czy antylopy, tropienie geparda bądź podążanie śladem stada słoni to tylko jedne z wielu zadań, jakie na nas czekają!

 

 

 

To ekstremalna przygoda, podczas której staniemy oko w oko z niebezpieczeństwem i poznamy z bliska prawa świata, w którym rządzą najsilniejsi, a każdy dzień jest walką o przetrwanie. Oswoimy to, co nieokiełznane i będziemy stać na straży wolności i dzikości zwierząt Afryki.

 

 

 

Po wyczerpującej pracy w upalny dzień zasmakujemy lokalnej kuchni w najprawdziwszym wydaniu,  bowiem będziemy gościć wśród rdzennych mieszkańców RPA. Natomiast w wolnym czasie wybierzemy się na Przylądek Dobrej Nadziei, będziemy pływać z delfinami i poznawać zwyczaje życia na Czarnym Lądzie.

 

 

 

Chcesz wiedzieć, co będzie dalej? Polub nas na facebooku i podążaj naszym tropem po Czarnym Lądzie na stronach wydziałowych i naszym blogu Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

– studentki IV roku

Natalia Rożniewska Agnieszka Ruman Agnieszka Przybylska
     

Jesteśmy także na  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bowiem będziemy gościć wśród rdzennych mieszkańców RPA. Natomiast w wolnym czasie wybierzemy się na Przylądek Dobrej Nadziei, będziemy pływać z delfinami i poznawać zwyczaje życia na Czarnym Lądzie.


Brak komentarza

Brak komentarza.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu. 

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!

 

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych