photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Operacja Dzika Afryka 2012

wtorek 29.10.2019

 

Wyprawa już się zaczęła, czekamy na pierwsze doniesienia

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają kręgi szyjne żyrafy albo jaki jest żołądek słonia? Zafascynowane światem dzikich zwierząt postanowiłyśmy zgłębić jego tajemnice – nawet jeśli ciekawość zaprowadzi nas wprost do klatki …lwa.

 

 

 

W lutym przyszłego roku zamieszkamy w Południowej Afryce. Na miesiąc przewrócimy swoje życie do góry nogami, żeby w drużynie najlepszych specjalistów na świecie uczyć się medycyny dzikich zwierząt. Operacje na nosorożcu lub hienie, anestezja lwa czy antylopy, tropienie geparda bądź podążanie śladem stada słoni to tylko jedne z wielu zadań, jakie na nas czekają!

 

 

 

To ekstremalna przygoda, podczas której staniemy oko w oko z niebezpieczeństwem i poznamy z bliska prawa świata, w którym rządzą najsilniejsi, a każdy dzień jest walką o przetrwanie. Oswoimy to, co nieokiełznane i będziemy stać na straży wolności i dzikości zwierząt Afryki.

 

 

 

Po wyczerpującej pracy w upalny dzień zasmakujemy lokalnej kuchni w najprawdziwszym wydaniu,  bowiem będziemy gościć wśród rdzennych mieszkańców RPA. Natomiast w wolnym czasie wybierzemy się na Przylądek Dobrej Nadziei, będziemy pływać z delfinami i poznawać zwyczaje życia na Czarnym Lądzie.

 

 

 

Chcesz wiedzieć, co będzie dalej? Polub nas na facebooku i podążaj naszym tropem po Czarnym Lądzie na stronach wydziałowych i naszym blogu Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

– studentki IV roku

Natalia Rożniewska Agnieszka Ruman Agnieszka Przybylska
     

Jesteśmy także na  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bowiem będziemy gościć wśród rdzennych mieszkańców RPA. Natomiast w wolnym czasie wybierzemy się na Przylądek Dobrej Nadziei, będziemy pływać z delfinami i poznawać zwyczaje życia na Czarnym Lądzie.


Brak komentarza

Brak komentarza.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych