photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Klinika Chorób Koni

piątek 18.12.2009

Klinika Chorób Koni

02-797 Warszawa

ul. Nowoursynowska 100

tel. 022 593 6198,

fax 022 593 61 76.

dyżur całodobowy: +48660177227

lokalizacja

Strona własna kliniki

GPS  N 52o 8′ 59″ E 21o 3′ 47″

konie 1

Kurator Klinki Koni: dr hab. Zdzisław Gajewski, prof. nadzw

Tel: 022 59 36185; e-mail: zdzislaw_gajewski@sggw.pl

Nauczyciele akademiccy:

dr hab. Zdzisław Kłos prof. nadzw. – tel. 022 593 61 89; zdzislaw_klos@sggw.pl

dr Bernard Turek adiunkt. – tel. 022 593 61 90; bernard_turek@sggw.pl

dr Andrzej Bereznowski adiunkt – tel. 593 61 88; andrzej_bereznowski@sggw.pl

dr Przemysław Dziekan adiunkt. – tel. 022 593 61 80; przemyslaw_dziekan@sggw.pl

lek. wet. Mateusz Hecold asystent. – tel. 022 593 61 77; mateusz_hecold@sggw.pl

lek. wet. Joanna Persona asystent . – tel. 022 593 61 77; joanna_persona@sggw.pl

Doktoranci

lek. wet. Katarzyna Paschalis-Jakubowicz – doktorant . urlop – tel. 022 593 61 77; katarzyna_paschalis_jakubowicz@sggw.pl

lek. wet. Blanka Wysocka – doktorant urlop- tel. 022 593 61 77; blanka_wysocka@sggw.pl

Pracownicy naukowo-techniczni i inni:

lek. wet. Katarzyna Żukiewicz sam. lekarz. – tel. 022 593 61 77

lek. wet. Przemysław Makuch sam. lekarz tel. 022 5936177

Stanisław Pawelec st. technik – tel. 022 593 61 83

Rafał Wójcik robotnik – tel. 022 593 61 83

 


Brak komentarza

Brak komentarza.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych