photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Lab. chromatografii gazowej

wtorek 12.01.2010

Laboratorium chromatografii gazowej

Chromatografia jest najbardziej popularną metodą rozdzielania mieszanin na składniki. Przy zastosowaniu tej techniki wykorzystuje się różnice w sposobie dokonywania podziały tych składników pomiędzy dwie fazy. Chromatografia gazowa jest bardzo nowoczesną techniką chromatograficzną. Zastosowanie kolumn kapilarnych oraz różnego rodzaju wypełnienie tych kolumn sprawia, że chromatografia gazowa służy do rozdzielania bardzo skomplikowanych mieszanin np. kwasów tłuszczowych zawartych w materiale biologicznym. Metoda ta jest również bardzo użyteczna do wykrywania śladowych ilości zanieczyszczeń. Chromatograf gazowy Perkin-Elmer z detektorem płomieniowo-jonizacyjnym.
Chromatograf gazowy

Brak komentarza

Brak komentarza.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu. 

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!

 

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych