Pracownia Rozrodu Małych Zwierząt

Nauczyciele akademiccy:

dr hab. Piotr Jurka

adiunkt ………………………………….   59 36144

Pracownicy naukowo-techniczni i inni:

lek. wet. Anna Gruk Jurka

sam. lek. wet. ………………..………… 59 36 144

lek. wet. Cezary Wawryka

sam. lek. wet. ……………….…………  59 36 094

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

W 2016 roku odbędą się główne uroczystości związane z powstaniem w 1816 roku Instytutu Agronomicznego, którego kontynuatorem jest SGGW. W dniu 25.09.1816 podpisany został dekret o utworzeniu w Królestwie Polskim szkoły weterynaryjnej, który dał również początek Warszawskiemu Wydziałowi Medycyny Weterynaryjnej. W związku z rokiem jubileuszowym władze Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW i Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych organizują w dniu 02.07.2016 r. Zjazd, na który serdecznie zapraszamy Absolwentów wszystkich roczników.

szczegóły znajdują się TUTAJ:

In 2016, will be held the main celebrations, related to the creation of the Institute of Agronomy in 1816, whose successor is the Warsaw University of Life Sciences.

Decree on the establishment of the veterinary school in The Kingdom of Poland has been signed 25 of September 1816.

It gave rise to The Warsaw Faculty of Veterinary Medicine.

In connection with this jubilee, the authorities of The Faculty of Veterinary Medicine WULS-SGGW and the Polish Society of Veterinary Sciences will organize Alumni Event on 02.07.2016 r. We invite all our Graduates. Details you can find HERE: