photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Zakład Mikrobiologii

wtorek 19.11.2013

Zakład Mikrobiologii                                                              

Kierownik:   
Prof. dr hab. Marcin W. Bańbura 22 59 36056; marcin_banbura@sggw.pl
   
Nauczyciele akademiccy:  
Prof. dr hab. Marian Binek, prof. zw. 22 59 36068; marian_binek@sggw.pl
Dr hab. Bożena Kaszak, prof. nadzw. 22 59 36067; bozena_kaszak@sggw.pl
Dr hab. Magdalena Rzewuska, adiunkt  22 59 36032; magdalena_rzewuska@sggw.pl
Dr Małgorzata Biegańska, st. wykładowca 22 59 36059; malgorzata_bieganska@sggw.pl
Dr Dorota Chrobak-Chmiel, adiunkt 22 59 36030; dorota_chrobak@sggw.pl
Dr Joanna Cymerys-Bulenda, adiunkt 22 59 36055; joanna_cymerys@sggw.pl
Dr Anna Golke, adiunkt 22 59 36057; anna_golke@sggw.pl
Dr Magdalena Kizerwetter-Świda, adiunkt 22 59 36031; magdalena_kizerwetter_swida@sggw.pl
Dr Agnieszka Sałamaszyńska-Guz, adiunkt 22 59 36030; agnieszka_salamaszynska_guz@sggw.pl
Dr Ilona Stefańska, adiunkt 22 59 36034; ilona_stefanska@sggw.pl
   
Pracownicy naukowo-techniczni i inni:  
Barbara Chojnacka, st. technik 22 59 36028
Alicja Grzechnik, st. technik 22 59 36033
Beata Kowalkowska, st. technik 22 59 36059
Małgorzata Murawska, technik 22 59 36028
Irena Stokowska, technik 22 59 36029
Teresa Zapała, technik 22 59 36029
   
Doktoranci:  
Mgr inż. Joanna Brzezicka 22 59 36055
Mgr Marcin Chodkowski 22 59 36055
Mgr Agata A. Cisek 22 59 36030
Mgr Iwona Dąbrowska 22 59 36059
Mgr Ewelina Kwiecień 22 59 36034
Mgr inż. Izabela Serafińska 22 59 36055
   
Pracownia usługowa 22 59 36028

Brak komentarza

Brak komentarza.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych