Samodzielna Pracownia Epidemiologii i Ekonomiki Weterynaryjnej

ul. Nowoursynowska 159 C

Kierownik dr hab. Jarosław Kaba, Dip. ECSRHM

Nasze zainteresowania: epidemiologia weterynaryjna

Pierwsza pracownia epidemiologii weterynaryjnej w Polsce powstała 1 stycznia 2000 roku na Wydziale Weterynaryjnym SGGW w Warszawie i istniała do końca 2001 roku. Od 1 stycznia 2013 roku działa Samodzielna Pracownia Epidemiologii i Ekonomiki Weterynaryjnej.

Zespół Samodzielnej Pracowni Epidemiologii i Ekonomiki Weterynaryjnej prowadzi zajęcia dydaktyczne z zakresu chorób zakaźnych zwierząt, epidemiologii weterynaryjnej, biostatystyki, ekonomiki weterynaryjnej, zarządzania zakładem leczniczym dla zwierząt oraz chorób małych przeżuwaczy. Prowadzone przez nas badania dotyczą epidemiologii chorób przeżuwaczy, koni i zwierząt wolnożyjących.

Skład osobowy

mail

dr hab. Jarosław Kaba

jaroslaw_kaba@sggw.pl

dr Lucjan Witkowski

lucjan_witkowski@sggw.pl

dr Michał Czopowicz

mczopowicz@gmail.com

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.